Спортивный портал "Николаевской области"
logo
СЕРВІС#НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Звіт про роботу зі зверненнями громадян у відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації за 2015 рік

 

Завантажити документ...

Виконуючи основні вимоги Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №  109/2008, з метою оперативного вирішення питань, порушених узверненнях, задоволення законних вимог заявників, відділом з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації забезпечено  їх  своєчасний,  об'єктивний, всебічний розгляд.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від             21 лютого №73-р у відділі з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації виданонакази: від  29.12.2014 № 402 «Про затвердження графіків: особистого,  особистого виїзного прийому громадян керівництвом відділу; роботи «гарячої лінії» та «телефону довіри»; перевірки підпорядкованих установ.

За звітний період до відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації надійшло 30 звернень від громадян, у відповідномуперіоді минулого року надійшло 18 звернень, в тому числі 1 звернення від пенсіонера та інваліда ІІІ групи. Обґрунтованих повторних звернень до відділу не надходило.

З метою постійного контролю за організацією роботи із зверненнями громадян у відділі з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації вживаютьсянаступні заходи:

- затверджено графіки;

- щотижня, на апаратних нарадах розглядаються питання звернень громадян у разі їх надходження;

- розглянуто питання роботи із зверненнями громадян за підсумками               2014 року на розширеній апаратній нараді начальника відділу з керівниками установ, що перебувають в оперативному управлінні відділу 30.01.2015. Дано відповідні доручення щодо  удосконалення роботи зі зверненнями громадян в зазначених установ, особливо звертаючи увагу на збільшення кількості осіб, що залишають тимчасово окуповані території та зону проведення АТО.

- питання роботи зі зверненнями громадян розглядалось на засіданні колегії відділу, яка відбулась 21 травня 2015 року. За результатами розгляду дані відповідні протокольні доручення.

- питання роботи зі зверненнями громадян розглядалось на апаратній нараді працівників відділу та керівників установ, що перебувають в оперативному управлінні відділу, яка відбулась 16 жовтня 2015 року. Було звернено увагу всіх присутніх на збільшену кількість звернень, що надійшли до відділу за 9 місяців поточного року в порівнянні з цим же періодом 2014  року. Особливо це стосується неправомірних дій керівників закладів.

З метою проведення роз'яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом при відділі функціонує «гаряча лінія», графік роботи якої затверджено наказом начальника відділу від 29.12.2014. № 402.

За звітний період звернень громадян по «гарячій лінії» не було. «Гарячу лінію» сплановано: начальник відділу – понеділок (15.00 – 16.00), вівторок (9.00 – 10.00), п’ятниця (9.00-10.00), заступник начальника відділу  - середа (16.00-17.00), четвер (15.00 – 16.00).

Протягом року всього було організовано 150 «гарячих ліній» начальника відділу та 103 – заступника начальника відділу.

У відділі працює „телефон довіри":  374350, з 8.00 до 17.00. За роботу „телефону довіри" відповідає заступник начальника відділу Гінкул Віктор Миколайович (наказ відділу від 29.12.2014 № 402). Дзвінків по „телефону довіри" протягом 2015 року не надходило.

За звітний період поточного року  відвідувачів на особистих прийомах не було. На виїзних прийомах у запланованих районах відвідувачів не було. Всього начальником проведено 24 особистих та 24 виїздних прийоми. Така ж кількість прийомів виїздних та особистих проведена і заступником начальника.

Регулярно, на телебаченні, радіо проводиться роз'яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом.      

Протягом звітного періоду проведено 17 перевірок щодо додержання законодавства з питань звернень громадян в закладах, що перебувають в оперативному підпорядкуванні відділу.

НАШІ ДРУЗІ
СПОРТИВНІ ПОДІЇ
МИКОЛАЇВЩИНА СЬОГОДНІ
Назвадата
Спортивні результати
Назвадата
Відео

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

Миколаїв -  Олімпійський день

Миколаїв - Олімпійський день

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва