Спортивный портал "Николаевской области"
logo
СЕРВІС#НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Звіт про роботу зі зверненнями громадян у відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації за 9 місяців 2016 року

 

Завантажити документ...

Виконуючи основні вимоги Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №  109/2008, з метою оперативного вирішення питань, порушених узверненнях, задоволення законних вимог заявників, відділом з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації забезпечено  їх  своєчасний,  об'єктивний, всебічний розгляд.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від             21 лютого №73-р у відділі з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації виданонакази: від 30.12.2015 № 406 «Про затвердження графіків: особистого,  особистого виїзного прийому громадян керівництвом відділу; роботи «гарячої лінії» та «телефону довіри»; перевірки підпорядкованих установ.

За звітний період до відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації  надійшло 11 звернень, у відповідномуперіоді минулого року надійшло 20 звернень.

З метою постійного контролю за організацією роботи із зверненнями громадян у відділі з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації вживаютьсянаступні заходи:

- затверджено графіки;

- щотижня, на апаратних нарадах розглядаються питання звернень громадян у разі їх надходження;

- питання роботи зі зверненнями громадян розглядалось на апаратній нараді працівників відділу та керівників установ, що перебувають в оперативному управлінні відділу, яка відбулась 22 січня 2016 року. Було звернено увагу всіх присутніх на збільшену кількість звернень, що надійшли до відділу в 2015 році в порівнянні з 2014 роком. Особливо це стосується неправомірних дій керівників закладів;

- також питання роботи зі зверненнями громадян протягом 2015 року та І кварталу 2016 року розглядались на колегії відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, яка відбулась 27 квітня 2016 року. За результатами – дано відповідні доручення.

- 08 липня 2016 року на розширеній апаратній нараді розглянуто результати роботи зі зверненнями громадян за ІІ квартал 2016 року. Дано відповідні доручення щодо вдосконалення зазначеної роботи.

- 03 жовтня 2016 року на розширеній апаратній нараді розглянуто результати роботи зі зверненнями громадян за ІІІ квартал 2016 року, за результатами – надано доручення.

З метою проведення роз'яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом при відділі функціонує «гаряча лінія», графік роботи якої затверджено наказом начальника відділу від 30.12.2015. № 406.

За звітний період звернень громадян по «гарячій лінії» не було. «Гарячу лінію» сплановано: начальник відділу – понеділок (15.00 – 16.00), вівторок (9.00 – 10.00), п’ятниця (9.00-10.00), заступник начальника відділу  - середа (16.00-17.00), четвер (15.00 – 16.00).

Протягом 6 місяців 2016 року всього було організовано 106 «гарячих лінії» начальника відділу та 76 – заступника начальника відділу.

У відділі працює „телефон довіри":  374350, з 8.00 до 17.00. За роботу „телефону довіри" відповідає заступник начальника відділу Гінкул Віктор Миколайович (наказ відділу від 30.12.2015 № 406). Дзвінків по „телефону довіри" протягом 9 місяців  2016 року не надходило.

За звітний період поточного року  відвідувачів на особистих прийомах не було. На виїзних прийомах у запланованих районах відвідувачів не було. Всього начальником проведено 18 особистих та 18 виїздних прийоми. Така ж кількість прийомів виїздних та особистих проведена і заступником начальника.

Регулярно, на телебаченні, радіо проводиться роз'яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом.      

Протягом звітного періоду проведено 9 перевірок щодо додержання законодавства з питань звернень громадян в закладах, що перебувають в оперативному підпорядкуванні відділу, із 9 запланованих.

НАШІ ДРУЗІ
СПОРТИВНІ ПОДІЇ
МИКОЛАЇВЩИНА СЬОГОДНІ
Назвадата
Спортивні результати
Назвадата
Відео

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

Миколаїв -  Олімпійський день

Миколаїв - Олімпійський день

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва