Спортивный портал "Николаевской области"
logo
НОВОСТИ

Українські легкоатлети визначилися зі складом на чемпіонат Європи

7 серпня на «Олімпійському стадіоні» в Берліні стартують найголовніші змагання сезону для представників «Королеви спорту» - чемпіонат Європи.

Українська заявка нараховує численну команду, у складі якої 88 легкоатлетів.

Нагадаємо, один з лідерів української збірної - бронзовий призер Олімпійських ігор-2016 зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко не виступить на чемпіонаті в Берліні у зв'язку з тим, що вирішив пропустити нинішній сезон.

Змагання триватимуть до 12 серпня.

Склад збірної України.

Жінки: Стуй Христина (100м, 4х100м), Калістратова Аліна (200м, 4х100м), Бризгіна Єлизавета (200м, 4х100м), Качур Яна (200м, 4х100м), Голєнєва Анастасія (4х100м), Ратнікова Вікторія (4х100м), Плотіцина Ганна (100м з/б), Мельник Тетяна (400м, 4х400м), Бризгіна Анастасія (400м, 4х400м), Логвиненко Аліна (400м, 4х400м), Климюк Катерина (4х400м), Бібік Ольга (4х400м), Рижикова Анна (400м з/б, 4х400м), Миколенко Марія (400м з/б), Ткачук Вікторія (400м з/б), Прищепа Наталія (800м), Ляхова Ольга (800м), Сердюк Олена (10000м), Прокоф'єва Євгенія (10000м), Шматенко Юлія (5000м, 10000м), Стребкова Наталія (3000м з/п), Кашина Інна (с/х 20 км), Боровська Надія (с/х 20 км), Філюк Марія (с/х 20 км), Юдкіна Христина (с/х 50км), Вітовщик Василина (с/х 50км), Цвілій Аліна (с/х 50км), Котовська Ольга (марафон), Хапіліна Вікторія (марафон), Михайлова Дар'я (марафон), Овчарук Вєра (марафон), Левченко Юлія (стрибки у висоту), Табашник Катерина (стрибки у висоту), Окунєва Оксана (стрибки у висоту), Саладуха Ольга (потрійний стрибок), Красуцька Анна (потрійний стрибок), Бех Марина (стрибки у довжину), Гришутіна Крістіна (стрибки у довжину), Килипко Марина (стрибки з жердиною), Слобода Дарина (семиборство), Гордієнко Римма (семиборство), Шух Аліна (семиборство), Гацько-Федусова Ганна (метання списа), Голодна Ольга (штовхання ядра), Клочко Вікторія (штовхання ядра, метання диска), Климець Ірина (метання молота), Шамотіна Альона (метання молота), Новожилова Ірина (метання молота).

Чоловіки: Соколов Олександр (100м, 4х100м), Смелик Сергій (200м, 4х100м), Ібрагімов Еміль (200м, 4х100м), Супрун Володимир (4х100м), Назарук Артур (4х100м), Федоровський Григорій (4х100м), Бутрим Віталій (400м, 4х400м), Поздняков Олексій (400м, 4х400м), Сеник Станіслав (400м, 4х400м), Бікулов Дмитро (4х400м), Шаматрин Артем (110м з/б), Нечипоренко Денис (400м з/б), Даниленко Данило (400м з/б, 4х400м), Гуцол Євген (800м, 4х400м), Киц Володимир (1500м), Коваль Василь (10000м), Сірук Дмитро (10000м), Закальницький Мар'ян (с/х 50км), Банзерук Іван (с/х 50км), Літанюк Валерій (с/х 50км), Лосев Іван (с/х 20км), Шумік Віктор (с/х 20км), Казанін Олексій (с/х 20км), Сітковський Олександр (марафон), Олефіренко Ігор (марафон), Лашин Дмитро (марафон), Русс Ігор (марафон), Русюк Юрій (марафон), Никифоров Сергій (стрибки у довжину), Мазур Владислав (стрибки у довжину), Проценко Андрій (стрибки у висоту), Дем'янюк Дмитро (стрибки у висоту), Лонський Віктор (стрибки у висоту), Малихін Владислав (стрибки з жердиною), Нестеренко Микита (метання диска), Мусієнко Ігор (штовхання ядра), Піскунов Гліб (метання молота), Мисливчук Володимир (метання молота), Регеда Сергій (метання молота), Кушнірук Юрій (метання списа).

НАШІ ДРУЗІ
СПОРТИВНІ ПОДІЇ
МИКОЛАЇВЩИНА СЬОГОДНІ
Назвадата
Спортивні результати
Назвадата
Відео

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

Миколаїв -  Олімпійський день

Миколаїв - Олімпійський день

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва