Спортивный портал "Николаевской области"
logo
НОВОСТИ

Президент України привітав переможців та призерів ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор

Президент України Петро Порошенко привітав переможців та призерів ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор, що днями завершилися в аргентинському Буенос-Айресі.

У зустрічі на головній олімпійській базі в Конча-Заспі також взяли участь президент НОК, член Виконкому МОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, віце-президент НОК, член МОК, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов, спортсмени і тренери Юнацької Олімпійської збірної, представники штабу команди.  

 

 «У змаганнях, в яких брали участь представники більше 200 країн, і коли Україна увійшла  в неофіційному заліку у десятку найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі», - наголосив Глава держави. «Дуже дякую вам за те, що ви прославили Україну», - сказав Президент.

 

Глава держави зазначив, що кожен зі спортсменів Юнацької Олімпійської збірної зробив для цього величезний вклад. Він подякував спортсменам, які завоювали 7 золотих медалей, 8 срібних та 8 бронзових. «Але загалом – за потужний і сильний український дух. І на Латиноамериканському континенті знають зараз Україну з найкращого боку. Впевнений в тому, що це і є дуже великий внесок, аванс в наші майбутні перемоги і в Токіо у 2020 році, і в Парижі у 2024-му, і в Лос-Анджелесі у 2028-му. Тепер ми вже маємо більше підстав для того, щоб сподіватися на нагороди»,  - сказав Петро Порошенко.

 

 

Сергій Бубка подякував Главі держави за таку теплу зустріч і підтримку розвитку спорту: «Приємно, що з боку керівництва держави є розуміння важливості розбудови спортивної інфраструктури в країни, розвитку головної олімпійської бази, на якій ми зараз знаходимось. Вірю, що спільними зусиллями держави, спортивних структур ми забезпечимо належну підтримку, подальше зростання та розвиток нашої талановитої спортивної молоді і  вся Україна буде радіти новим перемогам!», - зазначив у своєму виступі Сергій Бубка.  

«За 13 тисяч кілометрів від України в далекому аргентинському Буенос-Айресі наші юні олімпійці своїми перемогами прославили Україну – на честь цих звершень на світовому форумі піднімався державний прапор і лунав гімн України. Мені було дуже приємно спостерігати і підтримувати вас, бачити з яким завзяттям, професіоналізмом та майстерністю ви підходили до своїх стартів, як ви боролися за кожен метр, секунду, заліковий бал, були справжньою єдиною командою, емоційно і щиро підтримуючи один одного на трибунах і аренах олімпійського Буенос-Айреса. Хочу щиро подякувати і низько вклонитися батькам і тренерам, які виховали і підготували таку чудову молодь і перспективних спортсменів», - наголосив головний олімпієць країни, побажавши юним атлетам незабаром піднятися на п’єдестал дорослих Олімпійських ігор.

 

НАШІ ДРУЗІ
СПОРТИВНІ ПОДІЇ
МИКОЛАЇВЩИНА СЬОГОДНІ
Назвадата
Спортивні результати
Назвадата
Відео

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

Миколаїв -  Олімпійський день

Миколаїв - Олімпійський день

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва