Спортивный портал "Николаевской области"
logo
НОВОСТИ

Чемпіонат України з плавання.

 

СКПБ  "Водолій" приймає на своїх доріжках Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами  зору  та  вадами  розумового  і  фізичного  розвитку. 

До Миколаєва прибули понад  300 учасників  з усіх областей України. Майстри спорту, кандидати в майстри, а також  спортсмени  1-3 розрядів.

(зліва - тренер  Карен Абрамов, подружжя тренерів -  заслуженний тренери України, майстер спорту СРСР Микола Ільїн і  тренер вищої категорії Тетяна Ільїна)

Організатори змагань «Державна служба молоді та спорту», «Національний  комітет  спорту  інвалідів  України», «Український  центр  з  фізичної  культури  і  спорту інвалідів  "Інваспорт"», «Миколаївський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"»,  проводять змагання за ранковою і вечірньою програмою,  до яких входять вільний стиль жінки і чоловіки – 50 м; комплексне плавання  жінки – 150м ,  чоловіки – 200м;  брас жінки і чоловіки  - 50м;  на спині жінки і  чоловіки – 50,100м. Кожен учасник на окремій доріжці виборював результат в своєму класі.  В перший день змагань миколаївські спортсмени здобули  5-золоті, 2 – срібні, 2 – бронзові нагороди.  

 

Серед переможців майстер спорту міжнародного класу, Паралімпійський Чемпіон 2012р,  рекордсмен Світу (50м спина) -  Геннадій Бойко,  майстер спорту Сергій Паламарчук (50м спина), майстер спорту Богдан Гриненко, який здобув золото в двох стилях (50м брасом і 50м вільний стиль), майстер спорту Сергій Паламарчук (50м на спині),  перший розряд Андрій Стрєлов (50м брасом).

Срібні призери Юлія Шаврова (50м брас), Микола Іванюшин (50м брасом), майстер спорту Євген Панібратець (50м брасом), а також бронзові нагороди здобули кандидат майстри спорту  Андрій Козленко (50м брас) і  Юлія Шаврова (50м вільний стиль).

(Богдан Гриненко)

Для Вашої уваги таблиця всіх результатів миколаївських спортсменів (І ДЕНЬ -30 квітня 2013 року):

 

Вид програми Класи Прізвище Імя Р/н місце Результат Розряд Рекорд Україн Тренер
50 м вільний стиль - жінки S13 Шаврова  Юлія 95 3 0.34,19 І   Ільїн М., Ільїна Т.
50 м вільний стиль - жінки S14 Мизь Анастасія 98 нв 0.41,68 ІІІ   Ільїна Т., П'яткіна В.
50 м вільний стиль - жінки S14 Романенко Інна 95 нв 0.44,14     Ільїна Т., П'яткіна В.
50 м вільний стиль - чоловіки S6 Фербей  Костянтин 85 4 0.42,12 І    Абрамов К.
50 м вільний стиль - чоловіки S6 Кулєбякін Микола 90 9 0.47,59 ІІ    Ільїн М., Абрамов К.
50 м вільний стиль - чоловіки S7 Козленко Андрій 96 6 0.34,47 КМС   Ільїна Т.
50 м вільний стиль - чоловіки S7 Кошеваров Олексій 96 нв 0.57,35     Бойченко О.
50 м вільний стиль - чоловіки S8 Гриненко Богдан 95 1 0.28,18 МС РУ Ільїна Т.
50 м вільний стиль - чоловіки S10 Михайлов Олександр 97 8 0.30,82 І   Ільїна Т.
50 м вільний стиль - чоловіки S10 Петров Ігор 55 11 0.35,01 ІІ   Ільїн М.
50 м вільний стиль - чоловіки S13 Бережнюк Олександр 98 нв 0.33,57 ІІІ   Заводна Т.
50 м вільний стиль - чоловіки S14 Стрєлов  Андрій 96 1 0.31,02 І   Ільїна Т., П'яткіна В.
50 м вільний стиль - чоловіки S14 Пирцак Валерій 96 6 0.35,32 ІІ   Ільїна Т., П'яткіна В.
50 м вільний стиль - чоловіки S14 Іванюшин Микола 95 нв 0.38,56     Ільїна Т., П'яткіна В.
50 м брас -жінки SB12-SB13 Шаврова  Юлія 95 2 0.48,00 І   Ільїн М., Ільїна Т.
50 м брас - чоловіки SB5 Кулєбякін Микола 90 нв 1.11,95 ІІІ   Ільїн М., Абрамов К.
50 м брас - чоловіки SB6 Козленко Андрій 96 3 0.47,22 КМС   Ільїна Т.
50 м брас - чоловіки SB7 Гриненко Богдан 95 1 0.37,31 МС РУ Ільїна Т.
50 м брас - чоловіки SB9 Халваші Іраклі 99 10 0.44,94 І   Абрамов К.
50 м брас - чоловіки SB9 Осипенко Петро 83 нв 0.51,09 ІІІ   Абрамов К.
50 м брас - чоловіки SB9 Петров Ігор 55 нв 0.52,13 ІІІ   Ільїн М.
50 м брас - чоловіки SB14 Іванюшин Микола 95 2 0.46,79 ІІ   Ільїна Т., П'яткіна В.
50 м на спині -чоловіки S1 Бойко Геннадій 74 1 0.58,57 МС РУ Ільїн М., Ільїна Т.
50 м на спині -чоловіки S2 Паламарчук  Сергій 89 1 1.00,32 МС   Ільїна Т.
50 м на спині -чоловіки S2 Панібратець Євген 83 2 1.05,03 МС   Ільїна Т.
50 м на спині -чоловіки S5 Ротар Микола 86 7 1.03,43 І   Абрамов К.
50 м на спині -чоловіки S14 Пшоняк Кирило 97 1 1.12,65 ІІ   Ільїна Т., П'яткіна В.
100 м на спині -жінки S14 Мизь Анастасія 98 нв 1.50,54 ІІІ   Ільїна Т., П'яткіна В.
100 м на спині -чоловіки S6 Фербей Костянтин 88 3 1.37,80 І    Абрамов К.
100 м на спині -чоловіки S7 Козленко Андрій 96 4 1.20,75 МС   Ільїна Т.
100 м на спині -чоловіки S8-S9 Гриненко Богдан 95 2 1.10,75 МС   Ільїна Т.

(завантажити всі результати)

НАШІ ДРУЗІ
СПОРТИВНІ ПОДІЇ
МИКОЛАЇВЩИНА СЬОГОДНІ
Назвадата
Спортивні результати
Назвадата
Відео

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ювілейна спартакіада Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАДМІНТОНУ

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

ТНМ — сюжет — Паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна

Миколаїв -  Олімпійський день

Миколаїв - Олімпійський день

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Спартакіада Миколаївського району серед депутатів різного рівня - 2016

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва

ВИДЕОРЕПОРТАЖ. Дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби імені М.Л.Салєєва