БАДМІНТОН. ПОДВІЙНИЙ ТРІУМФ ІВАНА ЦАРЕГОРОДЦЕВА

 

Чемпіонат України серед спортсменів до 15 років, який пройшов у Миколаєві, зібрав понад сто юних бадмінтоністів з семи областей нашої країни. Вони виборювали як командну, так і особисту першість.

Господарі змагань в обох видах турнірних баталій зуміли вибороти чимало нагород різного ґатунку, в тому числі три золоті.

У юнацькому командному турнірі перша збірна Миколаївської області (Іван Царегородцев, Єгор Романюк, Владислав Кунін, Ілля Воробкало, Владислав Мушкей) дійшла до фіналу, де поступилась першій команді Дніпропетровщини.

Дівоча перша дружина корабельного краю (Марія Корягіна, Ярослава Ванцаровська. Уляна Деремешко, Софія Ніколаєва, Дар’я Ковальчук) також виборола командне срібло, у золотому двобої програвши збірній ХБСК-1 (Харків).

В особистих змаганнях дворазовим чемпіоном в одиночній та змішаній категорії разом з Ярославою Ванцаровською став Іван Царегородцев, який також здобув бронзу у парному розряді разом з Єгором Романюком. Срібним призером у парній категорії став Владислав Кунін. Ще чотири бронзи на рахунку Ярослави Ванцаровської (одиночна категорія), а також Марії Корягіної (одиночна, парна та змішана категорія).

 

Тріумфаторів та призерів чемпіонату України підготував колектив миколаївських тренерів на чолі з Олександром Куніним.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)