БАДМІНТОН. З НАЦІОНАЛЬНОГО П’ЄДЕСТАЛУ – НА ЄВРОПЕЙСЬКІ КОРТИ

 

В Миколаєві відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2005 року народження та молодше. В цих змаганнях, які були відбором на чемпіонат Європи, взяли участь 80 юнаків та дівчат з Дніпропетровської, Харківської, Київської, Одеської, Вінницької, Полтавської. Черкаської, Миколаївської областей та міста Києва.

 

      Господарі чемпіонату зуміли вибороти 5 нагород, в тому числі одне золото, одне срібло та три бронзи. У чоловічій парній категорії тріумфував Єгор Леонтьєв, який виборов першість разом з харків’янином Євгеном Столовим. У фіналі переможці виграли у ще одного миколаївсько-харківського дуета – Івана Царегородцева-Олексія Тітова відповідно. Обидва миколаївських фіналіста парної категорії в одиночному заліку дійшли до півфіналів, поступившись в яких вибороли нагороди бронзового ґатунку. Єгор Леонтьєв додав до двох цих нагород і бронзову медаль в міксті, в якому він грав разом з Аміною Лисенко з Харкова.

   Ще 6 миколаївських спортсменів – Софія Черноморова, Ярослава Ванцаровська, Марія Корягіна, Ганна Коваленко, Владислав Кунін та Єгор Романюк, поступившись в ¼ фіналу, увійшли до вісімки найкращих  бадмінтоністів України.

   Що до Єгора Леонтьєва та Івана Царегородцева, то вони, за словами їх наставника – тренера юніорської збірної України Олександра Куніна вже забезпечили собі місце у складі національної юніорської жовто-синьої дружини.   

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)