Епідемія у збірній України: миколаївський фрістайліст Абраменко пропустить командний турнір на Іграх в Пекіні

Сьогодні збірна України з лижної акробатики мала вийти на старт командного турніру на зимових Олімпійських іграх у Пекіні.

Українські любителі спорту небезпідставно розраховували на медалі у цій дисципліні. Нинішнього сезону на етапах кубка світу миколаївець олімпійський чемпіон 2018 року Олександр Абраменко, рівняни Дмитро Котовський та Анастасія Новосад двічі завойовували «бронзу». Причому, із солідним відривом від переслідувачів.

І ось неприємна новина. Збірна України з фрістайлу не вийде на старт командного турніру у Пекіні. Як повідомив Національний олімпійський комітет України на своєму сайті, позитивні тести на коронавірус здали лижні акробати Анастасія Новосад, Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк. Здоровими залишилися лише Ольга Полюк та Олександр Абраменко. Для участі ж у командному турнірі потрібні три спортсмени.

Тріо хворих фрістайлістів поміщено на карантин, а Абраменко та Полюк продовжать підготовку до особистих турнірів. Нагадаємо, жінки розіграють медалі 14 лютого, а за Олександра Абраменка ми триматимемо кулаки 16-го.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)