Миколаївські рапіристи Єлізар Дирда та Анастасія Єрофєєнко встановили особисті рекорди в юніорському кубку світу

У Екс-ан-Провансі (Франція) відбувся юніорський кубок світу з фехтування на рапірах серед юнаків.

Найдалі з представників збірної України зумів пробитись миколаївець Єлизар Дирда, який став 17-м з 209 учасників змагань. Це найкращий результат для 18-річного рапіриста на такому рівні.

В 1/64 фіналу Дирда здолав італійця Федеріко Ґреґанті (15:14), після чого переміг Нуму Кріста (15:11) з Франції, а в 1/16-й поступився Лам Го Лонгу (11:15) з Гонконгу.

У командній першості збірна України, в якій фехтували миколаївці Єлізар Дирда та Артем Коржовий, завершила виступ на 12-му місці.

А в Загребі (Хорватія) відбувся Кубок світу з фехтування на рапірах серед юніорок.

Найкращий результат з усіх українських рапіристок в індивідуальному турнірі показала 20-річна Анастасія Єрофєєнко з Миколаєва. Вона також з особистим рекордом завершила виступ на 32-й позиції.

У командному турнірі збірна України з миколаївськими рапіристками Кірою Пронь та Анастасією Єрофєєнко посіла дев’яте місце.