ПЕРШІ ЧЕМПІОНИ НОВОГО БАДМІНТОННОГО РОКУ

Минулими вихідними ФОК на Намиві став місцем проведення чемпіонату Миколаївської області серед найсильніших бадмінтоністів корабельного краю.

Три дні вони виборювали право піднятись на обласний п’єдестал пошани. Фінальні ігри, які завершились у неділю, визначили кращих з кращих.

В жіночій одиночній категорії перемогу здобула Тетяна Потапенко, яка у «золотому» поєдинку перемогла Софію Черноморову. Бронзову медаль здобула Ганна Коваленко. Фінальна гра чоловічої одиночки, в якій зустрілись Михайло Вишневий та Вячеслав Яковлєв, завершилась перемогою Вишневого. Нагороду бронзового ґатунку отримав Ігор Калініченко. Тріумфаторами жіночого парного розряду стали Валерія Масайло та Тетяна Потапенко, які у вирішальній зустрічі не без проблем здолали юних бадмінтоністок Поліну Ткач та Софію Черноморову. Ярослава Ванцаровська та Ніколь Оніщенко вибороли бронзові медалі. У чоловічій парній категорії передували Єгор Леонтьев та В’ячеслав Яковлєв, які у фінальному протистоянні виграли у Михайла Вишневого та Владислава Іванова. Третє місце у Ігоря Калініченка-Артема Сизоненка.

У змішаному розряді найкращими стали В’ячеслав Яковлев-Поліна Ткач, які піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу пошану після перемоги над Владиславом Івановим-Валерією Масайло. Михайло Вишневий та Тетяна Потапенко замкнули трійку призерів.

Чемпіонат області став першим етапом підготовки до чемпіонату України, в якому візьмуть участь найкращі бадмінтоністи корабельного краю. 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)