РОЗГРОМ З ПРИЦІЛОМ НА МЕДАЛЬ

МФК «МИКОЛАЇВ» – «НИВА» (ТЕРНОПІЛЬ)  – 4:0 (2:0)

Тернопільська «Нива», яка у 27 матчах здобула 7 перемог, зазнала 14 поразок та два поєдинки завершила внічию, має у своєму активі 27 очок і поки що займає тринадцяте місце. Треба зазначити, що команда за три тури зо завершення чемпіонату знаходиться у семи залікових пунктах від зони вильоту. Але, судячи зі всього, вона залишиться у першій лізі, адже ФК «Кремінь», який займає 15 турнірну позицію, дві останні гри чемпіонату проводить з «Металістом» та «Альянсом», які перебувають у верхній частині турнірної таблиці.

Миколаївці, в свою чергу, ведуть відчайдушну боротьбу за місце на п’єдесталі пошани, з 46 набраними очками посідаючи п’ятий  турнірний  рядок і відстаючи від третьої команди ліги – «Металіста» на сім балів. І маючи при цьому гру в запасі. Аналізуючи всі плюси та мінуси вирішальних матчів, можна прогнозувати, що корабелам до снаги стати і четвертою і навіть третьою командою першої ліги. Але для цього їм обов’язково  треба перемагати як «Ниву», так і житомирське «Полісся»  на домашній арені, а також ФК «Агробізнес», який поки що знаходиться на четвертій позиції, на його полі. І, звичайно, завершити на мажорній ноті пропущений домашній матч з луцькою «Волинню». Чотири перемоги вагою у 12 балів, цілком ймовірно, можуть привести до тріумфу, адже вибороти бронзові медалі першої ліги і пробитися до прем’єр ліги інакше, як тріумф і назвати складно. Але поки що все це – тільки статистика. Яку ще треба реалізувати…

Перший небезпечний момент матчу стався на 27-хвилині. Чому так довго суперники не створили нічого суттєвого – питання, в першу чергу до гравців МФК «Миколаїв», яким перемога була вкрай потрібна. Отже, перший удар, який Кушніренко наніс з 22 метрів, голкіпер гостей Механів спочатку відбив перед собою, а потім спіймав м’яч. А вже другий гольовий випад корабелів голом і завершився. Після кутового, який на 29-й хвилині з лівого флангу виконав Куксенко, Кравченко головою скинув м’яч на ногу Одарюка. Володимиру з меж воротарського майданчика складніше було не забити, ніж поцілити у «рамку» – 1:0. А ще за п’ять хвилин зі стандарту, який був призначений в 25 метрах від воріт, Богдан Куксенко пробив поруч зі стійкою.

Гості вперше гостро відповіли на 38-хвилині – зі стандарту з лівого флангу біля  штрафної лінії Ігор Гатала пробиває у ворота, де бездоганно діє відбивший м’яч  на кутовий Андрій Бубенцов. Подача від кутового прапорця також несе загрозу, яку нівелює захисник муніципалів. Відбившись, миколаївці провели свою гостру атаку, під час якої тернополяни у власному штрафному майданчику збили Сергія Кравченка. Пенальті, який блискуче виконав Богдан Кушніренко, подвоює перевагу господарів – 2:0.

Після перерви підопічні Іллі Близнюка продовжили декласувати одного з аутсайдерів чемпіонату. На 57-хвилині після кутового у виконанні Куксенка Богдан Порох головою робить рахунок 3:0. Пройшло якихось сім хвилин і чергова атака господарів, в якій взяли участь два «свіжих» футболіста.  принесла черговий успіх. Владислав Войцеховський з правого флангу виконав простріл у воротарський майданчик на Вадима  Яворського, який відвантажив четвертий гол у ворота «Ниви» – 4:0!

Надалі миколаївці майже призупинили активні дії, а іх суперник – навпаки, пішов вперед. На 67-хвилині зі штрафного в 35 метрах від воріт Гатала прямим ударом намагався знову поцілити у ворота і знову на висоті Бубенцов! На 81-хвилині Андрій Волохатий з 18 метрів пробиває поруч зі штангою. А ще за чотири хвилини він же обводить Бубенцова і виконує пас на Андрія Резника, який у боротьбі з захисником корабелів Темуром Парцванією влучає у стійку. За цей же час миколаївці мали одну нагоду збільшити рахунок, але після флангового навісу Войцеховський не зміг переграти голкіпера гостей. Розгромна перемога з рахунком 4:0 поки що залишає МФК «Миколаїв» шанси на потрапляння до першої трійки другого за значенням дивізіону вітчизняного футболу.