У дитячому містечку «Казка» юні миколаївські спортсмени відсвяткували «Олімпійський день»

У п’ятницю, 21 червня, у дитячому містечку «Казка» відбулось чудове спортивне свято, присвячене Всеукраїнському Олімпійському дню. Воно пройшло під гаслом «Передай вогонь перемоги!», а участь взяли понад 150 вихованців дитячих спортивних шкіл міста Миколаєва. Загалом же були присутні майже 400 містян!

На церемонії відкриття голова відділення НОК України в Миколаївській області, секретар міськради Дмитро Фалько нагадав, що з 27 липня до 11 серпня у Парижі відбудуться ХХХІІІ Літні Олімпійські ігри. Кандидатами на участь в них є двоє миколаївців – стрибун у воду Данило Коновалов (КДЮСШ «Україна») та гімнастка Валерія Перемета (КДЮСШ «Перемога»).

Також учасників дійства привітали перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, начальник міського управління у справах фізичної культури і спорту Ірина Бондаренко, начальник обласного управління молоді та спорту Михайло Ніколаєв та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Далі відбулись показові виступи юних миколаївських баскетболістів, волейболісток, фехтувальників, боксерів, майстринь художньої гімнастики та черлідінгу. А потім дітлахи із задоволенням позмагались у веселих естафетах!

Звісно ж, місцевий осередок НОК України з нагоди Олімпійського дня підготував для малечі подарунки – футболки, розмальовки на спортивну тематику, м’ячі та інші цікавинки.

«Олімпійський день» у Миколаєві вийшов на славу!

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)