За підтримки відділення НОК у Новій Одесі відбувся обласний етап змагань “Козацький гарт”

У понеділок, 22 квітня, в Новій Одесі відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів «Козацький гарт».

Цікаві змагання організувало Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Після параду відкриття та символічного забігу на юних атлетів чекав тричасовий змагальний марафон. За перемогу боролись 13 команд. Вони представляли Вознесенську, Дорошівську, Єланецьку, Новоодеську, Березанську, Мигіївську, Новобузьку, Олександрівську, Сухоєланецьку, Костянтинівську, Вільнозапорізьку, Веселинівську та Братську територіальні громади.

Підсумки підбив головний суддя Валерій Андреєв. У разноманітних конкурсах найкраще проявила себе команда Новоодеського ліцею №1, яка і представить Миколаївщину на всеукраїнському етапі «Козацького гарту». А ось переможених не було, бо всі дітлахи отримали справжнє задоволення від спортивного свята!

До «Козацького гарту» долучилось відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області. Всі школярі отримали пізнавальні подарунки від НОК, які допоможуть майбутнім чемпіонам краще ознайомитись з історією олімпійського руху.

Зазначимо також, що кожен присутній на міському стадіоні міг задонатити на підтримку ЗСУ. Важливо пам’ятати, що сами завдяки українським воїнам, які дають гідну відсіч російським агресорам, стало можливим проведення цих змагань.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)